ایجاد شبکه های اجتماعی

بهمن, 1395 برندینگ, ساخت صفحات اجتماعی, مقالات

تعریف شبکه های اجتماعی :

شبکه های اجتماعی مفهوم جدیدی نیستند. انسانها از قرن‌ها پیش که گرد آتش می‌نشستند و برای یکدیگر داستان می‌گفتند در حال تشکیل شبکه های اجتماعی بودند.

اما چیزی که باعث شده است امروز، شبکه های اجتماعی بیشتر از همیشه مورد توجه قرار بگیرند، به وجود آمدن ابزارهای دیجیتال و کمک آنها به توسعه شبکه های اجتماعی بوده است.

تاثیر شبکات اجتماعی بر رنگینک سایت

آیا انتشار مطالب در شبکات اجتماعی تاثیری بر رتبه ی سایت شما خواهد داشت؟تا به الان تحقیقات نشان میدهد که لینک های کلاسیک ارزش بیشتری نسبت به لینک های شبکات اجتماعی دارد ولی با این حال شما حتما به انتشار مطالب سایتتان در شبکات اجتماعی ادامه دهید چرا که این شبکات امکان دیده شدن شما را برای گرفتن لینک های طبیعی افزایش میدهند .برای جذب بازدید کننده های بیشتر باید توجه داشت که مطلبمان در شبکات اجتماعی چطور ظاهر شود تا توجه بازدید کننده ها را جذب کند.

شبکه های اجتماعی یکی از گام های مهم در سئو و بهینه سازی طراحی وب سایت می باشد که برای استفاده از شبکه های اجتماعی لازم است که نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را در بهینه سازی سایت دریافت نمایید

برای گرفتن بهترین نتیجه از شبکات اجتماعی برای سئو سایت چه باید کرد؟

زیاده روی نکنید

در انتشار مطالبتان زیاده روی نکنید چون حوصله ی دنبال کنندگان را سر میبرید و به احتمال زیاد از دنبال کردنتان دست خواهند کشید.

ارتباط برقرار کنید

شبکات اجتماعی را را به دید فضایی که صرفا باید مطالبتان را کپی پیست کنید نگاه نکنید مطالب سایرین را مطالعه کنید و انتشار دهید تا به مطالب شما هم توجه شود.

فعال باشید

در انجمن های مرتبط با موضوع فعالیتتان عضو شوید و پیج های مفید بسازید و از دیگران دعوت کنید مطالبتان را مطالعه کنند.

خلاق باشید

شبکات اجتماعی به راحتی این امکان را به شما میدهند که منظور خود را در قالب عکس و ویدیو و صدا به مخاطبانتان برسانید .حال بر عهده ی شماست که تا چه اندازه از این امکانات استفاده کنید.

فعالیت در هر شبکه ی اجتماعی  جهت بهینه سازی روش مخصوص خود را دارد

قبل از عضویت در شبکات اجتماعی مختلف سعی کنید خود با فضا و نحوه ی فعالیت در آن اشنا شوید و سپس شروع به کار کنید.چرا که هر شبکه برای یک نوع فعالیت خاص طراحی شده که عدم دقت به این مورد ممکن است موجب ناموفقی تان شود .با رعایت کردن موارد بالا میتوانید یک شروع مناسب داشته باشید ولی میزان نتیجه گرفتن از این فعالیت ها به تلاش و پشتکار و نظم خودتان بستگی دارد.