چرا ثبت شرکت در کرج

نوشته شده در تاریخ: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی درسا به موضوع چرا ثبت شرکت در کرج که امر مهم و یکی از دغدغه های متقاضیان ثبت شرکت می باشد ، می پردازند.

چرا ثبت شرکت در کرج

چرا ثبت شرکت در کرج

چرا ثبت شرکت در کرج

جمعیت بالای شهر کرج و رشد جمعیتی بالا و هم چنین درصد بالای جوانان در این کلانشهر این امکان را به وجود آورده که از پتانسیل بالایی در زمینه ثبت شرکتهای تجاری برخوردار باشد.
وجود شهرک های صنعتی بزرگ در این شهر باعث شده که اداره ثبت شرکتهای کرج یکی از واحدهای ثبتی با آمار ثبت شرکت بالا را داشته باشد به همین جهت ثبت شرکت در کرج موسسه حقوقی درسا وکلای معتبر و با تجربه خود را در این کلانشهر مستقر نموده تا کلیه امور ثبتی شرکتهای واقع در کرج را به عهده بگیرند.
به منظور ارائه اطلاعات لازم در مورد ثبت شرکتها ابتدا انواع شرکتهای قابل ثبت در این اداره را با ذکر نام مشخص می نماییم.

انواع ثبت شرکتها در کرج

 1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  ۲٫ ثبت شرکت سهامی خاص
  ۳٫ ثبت شرکت تعاونی
  ۴٫ ثبت موسسه
  ۵٫ ثبت شرکت تضامنی
  ۶٫ ثبت شرکت نسبی
  ۷٫ ثبت شرکت مختلط سهامی
  ۸٫ ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
  ۹٫ ثبت شرکت سهامی عام
  این ۹ نوع شرکت که نام آنها به کرات در مطالب دیگر سایت قید شده است انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها چه در کرج و چه در دیگر واحدهای ثبتی می باشند.
  از لحاظ آمار ثبت ۳ نوع شخصیت حقوقی بیشترین آمار را از لحاظ ثبتی به خود اختصاص داده اند این ۳ نوع شخص حقوقی عبارتند از :
  ۱-ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  ۲-ثبت شرکت سهامی خاص
  ۳-ثبت موسسه غیر تجاری

امید است که ارائه مقاله چرا ثبت شرکت در کرج توانسته باشد در جهت آگاهی شما قدم مثبتی برداشته باشد و کمک شایانی را به شما کرده باشد . درصورت هرگونه سوال و مشاوره در این مورد و دیگر مواردی همچو ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کد اقتصادی ، موسسه حقوقی و… با کارشناسان موسسه حقوقی درسا تماس حاصل فرمایید و همچنین از تجربیات یک وکیل خوب بهرهمند شوید.