هزینه ثبت شرکت در کرج

نوشته شده در تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۵
هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

 

در این مقاله به بررسی هزینه ثبت شرکت می پردازیم که قبل از انجام هر کاری باید هزینه های آنرا در نظر گرفت و اگر بخواهید خودتان اقدام به ثبت شرکت کنید می بایست مطابق ذیل عمل کنید:

  1. در ابتدا نیاز به ثبت اینترنتی دارید که پرداخت هزینه ای در کار نخواهد بود.
  2. یکی از نیازهای ثبت شرکت در کرج ، اخذ گواهی عدم سوء پیشینه کیفری میباشد که هزینه آن برای هر نفر حدودا ۳۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
  3. اگر اقدام به افتتاح حساب را هم جزء هزینه های ثبت شرکت در کرج احتساب کنیم ، حداقل باید به مبلغ ۳۵٫۰۰۰ تومان اقدام به افتتاح حساب کنیم.
  4. هزینه پست مدارک شرکت حدودا ۳۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
  5. بعد از پست مدارک و تایید و ثبت نهایی شرکت، مبلغ ۱۲۰۰ تومان بابت تعیین نام و به نسبت سرمایه شرکت یک سری مبالغ دیگر نیز جزء هزینه ثبت شرکت در کرج می باشد.
  6. هزینه آگهی روزنامه رسمی که از حدودا ۱۰۷٫۰۰۰ تومان به بالا بسته به میزان موضوع فعالیت و اعضای شرکت میباشد

حال اگر نخواهید کارها را خودتان انجام دهید به هر دلیلی اعم از عدم آشنایی با قوانین و …  میتوانید کارها را به وکلای مجرب موسسه حقوقی درسا واگذار کنید تا کارهای ثبت شرکت در کرج را آنها انجام دهند و آنها پیگیر کارهای ثبت شرکت شما  خواهند شد تا در کمترین زمان ممکن بهترین، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورند.

 قیمت ها اعم از ثبت شرکت تعاونی و بازرگانی و… متفاوت است. برای آگاهی از قیمت های ثبت شرکت در کرج  می توانید از طریق تماس با ما اقدام فرمایید و با موسسه تماس بگیرید.