2634450133(98+)
2634457131(98+)

مدارک لازم جهت ثبت شعبه شرکت خارجی

۱۰
بهمن
4294 بازدید
بدون دیدگاه

روش ومراحل ثبت تغییرات شرکتها

مدارک لازم و مورد نیاز به منظور نمونه های پیوست با توجه به نوع تغییرات تنظیم و تکمیل و به قسمت ارجاع اداره ثبت شرکت ها تحویل داده می شود و ممیز مربوط بعد از بررسی اولیه زمان مراجعه را تعیین می نماد و قبض رسید,صادر و تحویل می نماید.

بعد از آن مدارک تحویلی را به منظور بررسی به ممیز تعیین شده و همراه با پرونده بعد از ثبت دفتر اندیکاتور تحویل داده می شود.
ممیز مربوطه مدارک تحویلی را با توجه به پرونده بررسی و در صورت عدم احراز نقصی,آگهی لازم را تهیه و بعد از امضاء رئیس تایپ می شود که بعد از مراجعه یکی از شریک ها  و یا وکیل قانونی به منظور پرداخت حق الثبت مربوطه به حسابداری هدایت شده و بعد از پرداخت و دریافت رسید مجددا به قسمت شرکت مراجعه می کنند و در دفتر ثبت,مسئول ثبت از افرادی که ذیل ثبت را امضاء نمایند امضاء اخذ و تکمیل امضاء ذیل ثبت را گواهی می دهد.
بعد از آگهی تایپ به وسیله ی مسئول مربوطه امضاء و بعد از پرداخت حق نشر در دفتر صادر شده و آگهی به ذی نفع تحویل  می گردد.

انواع ثبت تغییرات شرکت و تصمیمات شرکتها

•  به منظور تغییر و اجرای تصمیم ها در شرکت ها,قانون های ویژه ای برای اجرا و یا مفهومی دیگر تغییر به صورت رسمی وجود دارد که به طور ثبت آن تغییرات و تصمیمات می باشد. ثبت کلیه ی انواع  تغییرات شرکتها و تصمیمات(ثبت تغییرات شرکت)به صورتی مکانیزه و با ثبت در سیستم اداره ثبت شرکتها علاوه بر تنظیم صورت جلسه نیز انجام می شود.

•  برخی تغییرات(ثبت تغییرات شرکت )صرفا در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده  و بعضی دیگر در صلاحیت مجمع عمومی به صورت فوق العاده می باشد.از جمله مواردی که فقط  در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشند از قبیل:انحلال شرکت,افزایش سرمایه, کاهش سرمایه ,ورود شریک یا شرکاء,خروج شریک یا شرکاء,تغییر نام شرکت,تغییر آدرس شرکت…می توان نام برد.

در نظر داشته باشید که مجامع فقط با حضور سهامداران رسمیت پیدا می کند و با حضور اکثریت هم به شرط دادن آگهی دعوت امکان پذیر می باشد.
•   از موردهایی که در ثبت تغییرات شرکت صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است که شامل:انتخاب روزنامه کثیرالانتشار,انتخاب یا تمدید بازرسین,تغییر حق امضاء….قابل انجام است.

قبل از ثبت تغییرات شرکت باید اطلاعاتی در مورد موسسات و چگونگی آن داشت، به این منظور برای به دست آوردن اطلاعات و مشاورده در این زمینه می توانید به موسسه درسا ثبت که موسسه حقوقی در کرج است، (ثبت شرکت در کرج) مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =