مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی

نوشته شده در تاریخ: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵

کارشناسان موسسه حقوقی درسا پس از ارائه مقاله ی ثبت شرکت کشتیرانی در این مقاله سعی نموده اند تا بطور کامل به مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی و نکات پیرامون آن پرداخته اند.

مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی

مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی

مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی

در زیر بصورت موردی به مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی پرداخته شده است

    اساسنامه، ۲ نسخه اصل

    شرکت‌نامه، ۲ نسخه اصل

    اظهارنامه (تقاضانامه)، ۲ نسخه اصل

    صورتجلسهٔ مجمع عمومی، ۲ نسخه اصل

    صورتجلسه هیات مدیره (در صورت داشتن هیئت مدیره)، ۲ نسخه اصل

نکات لازم مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی

  1. تمامی‌صفحات اساسنامه، اظهارنامه (تقاضانامه) شرکت‌نامه و صورت جلسه مجمع عمومى باید توسط تمامى سهامداران شرکت امضا شود.
  2. اسناد و مدارک ثبت شرکت باید از ادارات ثبت شرکت‌ها خریدارى شود و پس از تکمیل و تعیین نام شرکت، توسط متقاضى یا از طریق ادارهٔ ثبت براى این سازمان ارسال گردد.
  3. در تکمیل مدارک باید شرایط سهامداران را نیز رعایت کرد که کلیهٔ سهامداران شرکت‌ها و مؤسسات کارگزارى ترابرى دریایى باید ایرانى و مقیم ایران باشند. و مدارکی همچو تصویر شناسنامه و یک قطعه عکس ۳*۴ نیز باید ارائه شود.

امید است که با مطالعه این مقاله به مدارک لازم ثبت شرکت کشتیرانی  پی برده باشید و در صورت سوال و مشاوره میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی درسا  تماس حاصل فرمایید همچنین میتوانید تمام مراحل ثبت شرکت کشتیرانی را به موسسه حقوقی درسا بسپارید و از دیگر خدمات موسسه حقوقی درسا همچو ثبت شرکت ، اخذ کد اقتصادی ، موسسه حقوقی ، ثبت برند و… نیز بهرهمند شوید.