2634450133(98+)
2634457131(98+)

طراحی نام و برند یا لوگو

۱۲
بهمن
4692 بازدید
2 دیدگاه
طراحی لوگو

بزرگترین نماد یک شرکت، لوگو یا آرم شرکت می باشد. مسلما همه ما لوگوی بنز، ایران خودرو و همراه اول را می شناسیم. لوگوها می توانند طوری طراحی شوند که ماندگاری بسیار بالایی در ذهن مخاطب داشته باشند.
لوگو که نشان واره هم خوانده می شود، طرحی گرافیکی است که معمولا دارای چیدمان خاص و منظم و دارای روابط منطقی بین اجزا می باشد و در مواردی گویای نوع فعالیت شرکت یا سازمان می باشد. به هر میزان یک لوگو با فعالیت مرتبط تر باشد و از سوی دیگر جذاب تر و ساده تر طراحی شده باشد، ماندگاری بالاتری در ذهن مخاطب خواهد داشت.
یکی از مهمترین موارد در لوگو، تغییر نکردن آن در طول زمان است. باید دقت کنید که لوگوی شما طوری طراحی شود که در طول زمان نیاز به تغییر نداشته باشد و یا در کمترین حد ممکن باشد. چرا که لوگو ها در ذهن افراد هک می شوند و تغییر دادن آنها پس از مدتی، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
گروه درسا، با در اختیار داشتن تیم گرافیک حرفه ای و ابرازهای کامل در طراحی لوگو، می تواند لوگوی شرکت شما را در طرح های مختلف پیاده سازی نماید تا شما بتوانید از بین طرح های ارائه شده، بهترین آنها را انتخاب نمایید.

2 پاسخ به “طراحی نام و برند یا لوگو”

  1. […] طراحی لوگو یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد در طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه طراحی نشانه به زمانهای بسیار بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مربوط به مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده میشد، مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود. […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *