2634450133(98+)
2634457131(98+)

ساخت وب سایت اختصاصی

۱۲
بهمن
8687 بازدید
بدون دیدگاه
ساخت وب سایت

طراحی سایت بیش از آنکه تنها یک طراحی قالب و شکل ظاهری باشد، یک فرایند هویت بخشی است. گروه درسا سعی دارد بهترین و حرفه ای ترین طراحی سایت را که متناسب با نوع فعالیت شما باشد و بتواند در نهایت به تجارت شما کمک کند در اختیارتان بگذاریم. طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی صورت می گیرد.

ما به دنبال روش های نوینی هستیم که بتوانیم طراحی سایت  با کارایی و سرعت بالا راه اندازی نماییم… به طور کلی، پارامترهای زیر مد نظر قرار میگیرند:

– امکانات جامع طراحی سایت:

سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده، دارای بیش از ۶۶ امکان مختلف است که به شما کمک می کند هرآنچه که برای ارائه خدمات در طراحی سایت مطلوب به مشتریان خود نیاز دارید بتوانید به ساده ترین شکل ممکن راه اندازی کنید.

– مدیریت آسان طراحی سایت:

سایت های طراحی شده توسط گروه درسا، دارای یک پنل مدیریتی کاملا فارسی هستند که شما می توانید تمام قسمت های طراحی سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی مدیریت نمایید.

– آموزش رایگان طراحی سایت:

یک دوره آموزش رایگان برای کار با پنل مدیریت طراحی سایت برای شما در نظر گرفته ایم که با گذراندن این دوره، می توانید با تمام بخش های مدیریت طراحی سایت به سادگی کار کنید.

– طراحی سایت اختصاصی :

طراحی سایت توسط تیم فنی درسا به صورت کاملا اختصاصی انجام می شود. در واقع ما از قالب های آماده استفاده نمی کنیم. تمامی کارها بصورت ۱۰۰% برنامه نویسی می شوند و در نتیجه طراحی سایت تولید شده کاملا منحصر به فرد خواهد بود.

– امنیت بالا در طراحی سایت:

طراحی سایت های انجام شده توسط تیم فنی درسا دارای مکانیزم هایی برای شناسایی اسپم ها می باشد. همچنین ترتیبی اتخاذ شده است که اطلاعات پایگاه داده سایت شما در دو سرور مختلف نگه داری می شود و به این ترتیب اگر اطلاعات روی سایت اصلی به مشکل بر بخورد، همیشه آخرین نسخه بکاپ پایگاه داده روی سرور دیگری وجود خواهد داشت.

مزایای طراحی سایت

امروزه حجم بسیار بالایی از تعاملات تجاری در کشورهای پیشرفته از طریق وب انجام می گیرد. در ایران نیز روند رشد اینترنت بسیار سریع است و در سال های اخیر، مردم اقبال بالایی به جست و جو و خرید در اینترنت نشان می دهند. از این رو طراحی سایت می تواند کمک شایانی در دستیابی به بازارهای جدید بنماید. طراحی سایت به شما کمک می کند تا:

– بتوانید برند خود را در مقیاس جهانی معرفی نمایید.

– بتوانید خدمات خود را به ساده ترین شکل ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

– بتوانید به بازارهای جدید دست پیدا کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.

 طراحی سایت در کرج

گروه درسا با بهره گیری از برترین و حرفه ای ترین تیم طراحی سایت ،در کرج فعالیت خود را آغاز کرده است. و هم اکنون جزء برترین شرکت های طراحی سایت در کرج می باشد که تا کنون با تعداد کثیری از  برند های استان البرز و تهران در زمینه طراحی سایت همکاری داشته است و توانسته است سابقه درخشانی در این زمینه کسب نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یک =