ثبت شرکت در خارج از ایران

نوشته شده در تاریخ: ۰۹ تیر ۱۳۹۵

 

پس از درخواست های متعدد شرکت های داخل ایران مبنی بر ثبت شرکت در خارج از ایران، کارشناسان و وکلای مجرب درسا ثبت بر آن شدند تا این مقاله را تولید نمایند تا آنها را در ثبت شرکت در خارج از ایران یاری نمایند.

ثبت شرکت در خارج از ایران

ثبت شرکت در خارج از ایران

امکانات ثبت شرکت در خارج از ایران

 1. ثبت شرکت در خارج از ایران عینا مانند شرکت داخل ایران (نام و موضوع).
 2. اختصاص دامنه اینترنتی، هاست و ایمیل اختصاصی در کشور مورد نظر که آن شرکت به ثبت رسیده است.
 3. امکان تخصیص تلفن اختصاصی بدون هزینه جابجایی (دریافت و ارسال تماس با شماره مورد نظر تخصیص یافته)
 4. امکان استفاده از آدرس محل شرکت جهت دریافت مرسولات، نامه ها و دیگر موارد (اسال مرسولات و نامه ها کمتر از ۲۴ ساعت کاری در تهران و امکان ارسال آن به شهرستانها).
 5. امکان استفاده از آدرس محل شرکت جهت وریفای کردن حضوری و اینترنتی.
 6. امکان استفاده از آی پی اختصاصی اینترنتی محل شرکت جهت انجام پرداخت های آنلاین، وریفای کردن و دیگر موارد مورد نیاز بصورت ریموت دسکتاپ و یا شبکه خصوصی قابل استفاده با اینترنت ایران بدون محدودیت.
 7. امکان پاسخگویی تلفن و ایمیل به زبان های (انگلیسی، روسی، ارمنی، فارسی و عربی)
 8. امکان هماهنگی برگزاری جلسه های کاری، تخصیص مترجم و وکیل متخصص امور ایرانی و خارجی. این نوع سرویس امکان ارائه هماهنگی های رفت و آمد مهمانان از ایران و خارج از ایران به کشور مورد نظر امکانپذیر است.
 9. امکان برگزاری کلاس های آموزشی یکروزه در محل شرکت (هماهنگی، ترانسفر، هتل، آپارتمان، ۰ تا ۱۰۰ کلیه خدمات امکانپذیر می باشد)
 10. امکان اخذ اقامت موقت و دائم برای اعضای شرکت ثبت شده در هر زمان مورد نیاز امکانپذیر است.
 11. امکان افتتاح حساب بانکی شرکت با واحدهای یورو، دلار، روبل و درام امکانپذیر است. این حساب اینترنت بانک و امکان انتقال مبالغ به دیگر حساب ها در کشور های دیگر را دارد.
 12. امکان انجام تشریفات گمرکی با مشخصات شرکت توسط ترخیص کار با تجربه امکانپذیر می باشد.
 13. در صورتی که در آینده نیاز به دفتر اختصاصی، استخدام کارمند و راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ شرکت در این کشور را داشته باشید ما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه کلیه فرایندهای کاری را انجام دهیم. ما می توانیم سیستم یکپارچه ویپ (تلفن بین المللی بدون هزینه)، دوربین های مداربسته، اینترنت پرسرعت بدون محدودیت و کلیه امکانات مورد نیاز یک شرکت را برایتان فراهم سازیم.

ثبت شرکت خارج از ایران و دریافت خدمات

 • اسکن پاسپورت اعضاء شرکت
 • اعلام موضوع فعالیت شرکت
 • معرفی اعضای شرکت + میزان سهام هر یک (امکان ثبت شرکت با ۱ نفر نیز امکانپذیر است. در این صورت مدیرعامل مالک ۱۰۰ درصد شرکت و سهام است)
 • معرفی حداقل ۳ نام جهت نام شرکت
 • معرفی مشخصات تماس آدرس، تلفن، ایمیل اعضاء شرکت در ایران

 

توضیحات تکمیلی ثبت شرکت در خارج از ایران

ثبت شرکت در خارج از ایران مزایای بسیار زیادی برای هموطنان عزیز به همراه دارد از افتتاح حساب بین المللی تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت، همه وهمه از طریق ثبت شرکت در خارج از ایران میسر می شود. البته قوانین و مقررات کشورهای مختلف برای ثبت شرکت متفاوت است برای مثال قوانینی که در اروپا وجود دارد با امریکا متفاوت است. وکلای باتجربه درسا ثبت بهترین گزینه ها را برای ثبت شرکت در خارج از ایران پیش روی شما قرار می دهد.