ثبت شرکت در انزلی

نوشته شده در تاریخ: ۱۶ تیر ۱۳۹۵

در این مقاله به وکلای حقوقی درسا به بررسی نحوه ثبت شرکت در انزلی می پردازند. این نوع ثبت شرکت زیر مجموعه ثبت شرکت در مناطق آزاد است و مدارک و شرایط لازم در آن مقاله بیان شده و در این مقاله به بررسی نحوه ثبت شرکت در انزلی می پردازیم.

ثبت شرکت در انزلی

ثبت شرکت در انزلی

مقدمه

پس از انتخاب نام شرکت می بایست نسبت به اجاره محل فعالیت شرکت می بایست  اقدام نمایید. حال می توانید صندوق پستی اخذ کنید که یک میانبر برای سریعتر شدن ثبت شرکت در شرف تاسیس است.

نحوه ثبت شرکت در انزلی

پس از انجام کارهای اجاره محل فعالیت شرکت در اساسنامه تنظیم شده و با مدارک شناسایی و سایر مدارک مورد نیاز تحویل اداره ثبت شرکت های منطقه آزاد انزلی میباشد  و حدودا ظرف مدت چهار روز اداری شرکت مورد نظر تاسیس می شود.

اگر شما پس از ثبت شرکت مایل به اخذ مجوزات اقتصادی و یا پروانه بهره برداری و یا کارت بازرگانی(پایین ترین مدرک تحصیلی مورد قبول برای صدور کارت بازرگانی دیپلم است) از سازمان منطقه آزاد انزلی باشید می بایست مدارک مربوط به اجاره یا خرید واحد مستقر در محدوده سازمان منطقه آزاد را تحویل اداره سرمایه گذاری معاونت اقتصادی سازمان دهید تا نسبت به صدور پروانه بهره برداری و متعاقباً کارت بازرگانی اقدام شود.

حداکثر زمان برای اجرای تمامی این مراحل در صورتی که مشکلی بابت محل اجاره  وجود نداشته باشد حدود بیست روز کاری است.

مجتمع کاسپین و ستاره شمال و ونوس از جمله مکانهای اداری واقع در سازمان منطقه آزاد انزلی است که مورد اقبال مدیران شرکتهاست که برای اخذ کارت بازرگانی اجاره ویا خرید مکان در این مجتمع ها برای دفتر مرکزی شرکت مور د نظر شما الزامیست.

از کارت بازرگانی متعلق به شرکتهای ثبت شده در منطقه آزاد می توان در همه کارهای  گمرکی و سایر مبادی ورودی کالاها نیز استفاده کرد یا به عبارتی کارت صادره از سازمان منطقه آزاد انزلی مختص به ترخیص کالا فقط از گمرک انزلی نمیباشد.

جدیدترین بخشنامه در خصوص صدور کارت بازرگانی در منطقه آزاد انزلی با این مضمون است که یکی از مدیران شرکت باید حداقل یک تا سه سال اضهارنامه مالیاتی یا گواهی پرداخت مالیات یا ارزش افزوده داشته باشند.

شما می توانید این مراحل را به وکلا و کارشناسان مجرب درسا یسپارید تا در کمترین زمان ممکن شرکت خود را در منطقه آزاد  انزلی ثبت نمایید برای ارتباط با ما  می توانید از طریق تماس با ما اقدام فرمایید.