ثبت شرکت در آلمان

نوشته شده در تاریخ: ۱۸ تیر ۱۳۹۵

در این مقاله به بررسی ثبت شرکت در آلمان می پردازیم. علاوه بر نکاتی که در مقاله ثبت شرکت در اروپا بیان شد به صورت جزیی تر در مورد کشور آلمان و ثبت کشور و اقامت و …. بحث خواهیم کرد.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

توضیحات تکمیلی ثبت شرکت در آلمان

طبق قوانین  مهاجرتی و اقامت بلند مدت کشور آلمان شما میتوانید اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورید. مدت زمان انجام کار از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۶ تا ۸ ماه می باشد. سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شرکت نوع مسئولیت محدود ( GmbH ) و افتتاح حساب  بانکی شرکتی  ۲۵٫۰۰۰ یورو می باشد و برای راه اندازی شرکت سهامی خاص ( AG ) به سرمایه ۵۰٫۰۰۰ یورویی احتیاج می باشد.برای ورود به کشور آلمان از طریق خود اشتغالی و سرمایه گذاری شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی ارائه دهید که برنامه کار ۳ سال آینده شرکت خود را توضیح دهید، موسسه حقوقی درسا در زمینه  آماده سازی طرح توجیهی اقتصادی شمارا در این زمینه یاری می نماید.

یکی دیگر از مهمترین بخش ها که شرکت ما به آن توجه میکند، وکیل برای  پیگیری پرونده شما و دفاع از طرح شما در اداره بازرگانی می باشد. موسسه حقوقی درسا با همکاری وکلای قانونی مهاجرتی از ابتدا تا دریافت اقامت دائم شما و خانواده محترمتان را یاری می نماید.

مزایای ثبت شرکت در آلمان

  1. مالکیت ۱۰۰ در ۱۰۰ سهام شرکت
  2. فرصتهای شغلی فراوان
  3. شرکت در مناقصات و مزایدات بین المللی
  4. امکان تجارت با کل دنیا بدون هیچ نوع محدودیتی
  5. امکان افتتاح حساب بانکی بدون مالیات در دیگر کشور‌ها
  6. امکان دریافت اقامت برای مدیر عامل شرکت
  7. تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی خود در ایران یا دیگر کشور‌ها مثل چین و فروش در دنیا حتی خود آلمان
  8. بدست آوردن اعتبار شغلی برای تجارت با شرکتهای آلمانی و غیر آلمانی
  9. امکان دریافت وام‌های تجاری با کارمزد حداکثر ۴ در صد سالیانه
  10. امکان دریافت اقامت برای مدیر عامل همراه با خانواده

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت شرکت در آلمان در مقاله ثبت شرکت در اروپا بیان شده است. در این مقاله که توسط کارشناسان مجرب درسا آماده گردیده درباره مزایا و نحوه اخذ اقامت در آلمان بحث شده است برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید.