تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

نوشته شده در تاریخ: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

در پی درخواست های بسیار زیاد شرکتهای داخل ایران بر آن شدیم تا بسته ای ایجاد کنیم تا اشخاص حقوقی و حقوقی داخل ایران و کشورهای اطراف ایران بتوانند شعبه و یا نمایندگی خود را در قالب یک شخصیت مستقل در خارج از ایران داشته باشند.

با استفاده از بسته پیشنهادی امکانات زیر را خواهید داشت.

 1. تاسیس شرکت در خارج از ایران عینا مانند شرکت داخل ایران (نام و موضوع).
 2. اختصاص دامنه اینترنتی، هاست و ایمیل اختصاصی در کشور مورد نظر که آن شرکت به ثبت رسیده است.
 3. امکان تخصیص تلفن اختصاصی بدون هزینه جابجایی (دریافت و ارسال تماس با شماره مورد نظر تخصیص یافته)
 4. امکان استفاده از آدرس محل شرکت جهت دریافت مرسولات، نامه ها و دیگر موارد (اسال مرسولات و نامه ها کمتر از ۲۴ ساعت کاری در تهران و امکان ارسال آن به شهرستانها).
 5. امکان استفاده از آدرس محل شرکت جهت وریفای کردن حضوری و اینترنتی.
 6. امکان استفاده از آی پی اختصاصی اینترنتی محل شرکت جهت انجام پرداخت های آنلاین، وریفای کردن و دیگر موارد مورد نیاز بصورت ریموت دسکتاپ و یا شبکه خصوصی قابل استفاده با اینترنت ایران بدون محدودیت.
 7. امکان پاسخگویی تلفن و ایمیل به زبان های (انگلیسی، روسی، ارمنی، فارسی و عربی)
 8. امکان هماهنگی برگزاری جلسه های کاری، تخصیص مترجم و وکیل متخصص امور ایرانی و خارجی. این نوع سرویس امکان ارائه هماهنگی های رفت و آمد مهمانان از ایران و خارج از ایران به کشور مورد نظر امکانپذیر است.
 9. امکان برگزاری کلاس های آموزشی یکروزه در محل شرکت (هماهنگی، ترانسفر، هتل، آپارتمان، ۰ تا ۱۰۰ کلیه خدمات امکانپذیر می باشد)
 10. امکان اخذ اقامت موقت و دائم برای اعضای شرکت ثبت شده در هر زمان مورد نیاز امکانپذیر است.
 11. امکان افتتاح حساب بانکی شرکت با واحدهای یورو، دلار، روبل و درام امکانپذیر است. این حساب اینترنت بانک و امکان انتقال مبالغ به دیگر حساب ها در کشور های دیگر را دارد.
 12. امکان انجام تشریفات گمرکی با مشخصات شرکت توسط ترخیص کار با تجربه امکانپذیر می باشد.
 13. در صورتی که در آینده نیاز به دفتر اختصاصی، استخدام کارمند و راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ شرکت در این کشور را داشته باشید ما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه کلیه فرایندهای کاری را انجام دهیم. ما می توانیم سیستم یکپارچه ویپ (تلفن بین المللی بدون هزینه)، دوربین های مداربسته، اینترنت پرسرعت بدون محدودیت و کلیه امکانات مورد نیاز یک شرکت را برایتان فراهم سازیم.

لذا جهت هرگونه سوال و مشاوره در زمینه هایی همچو ثبت شرکت ، ثبت موسسه حقوقی ، اخذ کد اقتصادی ، ثبت برند  ، تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی و … و بهرهمند شدن از یک وکیل خوب در کرج یا سایر نقاط کشور میتوانید با موسسه حقوقی درسا تماس حاصل فرمایید.